Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

נוטריון רומנית

במסגרת השירותים במשרדינו ניתן לקבל ולערוך אישורים נוטריונים בשפה הרומנית.

לאחרונה ועם כניסתה של רומניה לשוק האירופאי המשותף גברה הדרישה למסמכים נוטריונים ברומנית לשם קבלת אזרחות והשבת רכוש אשר הולאם על ידי המשטר בזמן המלחמה.

בסוף 1989 הקיץ הקץ. על שלטונו ארוך השנים, והרודני, של ניקולאה צ'אושסקו. רומניה הפכה ממדינה קומוניסטית וטוטליטרית לדמוקרטיה שכלכלתה מתאפיינת בשוק חופשי, ומאז ישראלים רבים מנצלים את ההזדמנויות השונות שהיא מציעה. במקביל מגיעים לישראל עובדים ועובדות מרומניה, בעיקר בתחומי עיסוק שישראלים מדירים רגליהם מהם, ועוד תופעה נפוצה המעידה על עומק הקשר בין המדינות היא הסטודנטים הישראלים הרבים שלומדים ברומניה – בעיקר רפואה ורפואת שיניים. בנוסף, ישנה בישראל אוכלוסייה גדולה שמוצאה מבוקרשט, טימישוארה, יאשי, קלוז' וערים נוספות ברחבי רומניה – ובשנים האחרונות נפתחה דלת לקבלת אזרחות רומנית מחודשת, למי שגדלו ברומניה, ילדיהם ונכדיהם. כל אלה מובילים לביקוש נרחב לשירותיו של נוטריון רומנית – שירות שעו"ד מיכאל גבור מספק במקצועיות המאפיינת את כל שירותי המשרד שהקים.

האיכויות החשובות של נוטריון רומנית

* הסמכה – קודם כל חשוב להדגיש שרק עורך דין עם ותק של 10 שנים ומעלה רשאי להגיש בקשה להפוך לנוטריון. עוד דרישות הן עבר פלילי שלא כולל עבירות המקנות קלון, התנהלות כעורך דין עצמאי וכן מעבר תהליך הסמכה ייעודי של משרד המשפטים.

* ציות מלא לכללי אתיקה – נוטריונים נדרשים לעמוד בכללי אתיקה נוקשים, וזאת לנוכח חשיבות ורגישות השירות שהם מספקים.

* שליטה מלאה ברומנית – על-מנת שהתרגום – מעברית לרומנית או מרומנית לעברית – יהיה מדויק לחלוטין.

* תשומת לב לכל פרט – גם כן על-מנת לקיים את ההבטחה לתרגום מהימן.

מצוינות בשירות

מעבר למקצועיות המתבקשת, עו"ד מיכאל גבור – שהקים את משרד עורכי הדין הנושא את שמו כבר ב-2005 – מקפיד גם על שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים. המצוינות בשירות כוללת זמינות מרבית, לרבות במקרים שבהם התרגום הנוטריוני נדרש בדחיפות מסיבה כזו או אחרת; תשובות ברורות ובגובה העיניים לכל שאלה; רצינות; והתנהלות אחראית מאוד. בהתאם משרד עו"ד גבור הוא הכתובת הנכונה לכל מי שזקוק או זקוקה לשירותים השונים שמספק נוטריון רומנית, ועוד כדאי לדעת שמהות השירות היא גם תרגום וגם אימות – לגבי אותנטיות המסמך המקורי שאותו תרגם הנוטריון ובמידת הצורך גם לגבי זהות האדם החתום עליו.

 

נוטריון דובר רומנית

בין רומניה ובין ישראל מתקיימים קשרים ענפים מאז קום המדינה. בהתאם יש גם ישראלים שחיים, לומדים או מפעילים עסקים ברומניה, וגם רומנים שמגיעים לישראל למטרות שונות. זו גם הסיבה לצורך בשירותי נוטריון דובר רומנית – שירות שניתן ע"י עו"ד מיכאל גבור במקצועיות ובאחריות.

התחומים שבהם נוטריון דובר רומנית מספק שירות

* דרכון רומני – בשנים האחרונות נפתחה בפני ישראלים רבים שיש להם שורשים ברומניה האפשרות לקבל דרכון רומני, שמהווה גם דרכון אירופאי לכל דבר. כחלק מהתהליך ישנו צורך בתרגום נוטריוני של מסמכים רלוונטיים המוכיחים את קיומם של השורשים ברומניה.

* מעמד אישי בישראל – עובדים זרים ועובדות זרות מרומניה ממלאים תפקידים שונים בישראל. לעיתים נוצרות מערכות יחסים עם אזרחים ישראלים ורצון להשתקע כאן. בכל נושא הקשור למעמד אישי בישראל ולקבלת האשרות הנחוצות, נדרש תרגום מרומנית לעברית וזהו עוד שירות שמספק נוטריון מוסמך.

* עסקים – מאז המעבר מקומוניזם לכלכלת שוק חופשי יש לא מעט ישראלים שמנסים את מזלם ברומניה ואף מצליחים לזהות הזדמנויות עסקיות ולממש אותן. גם לצורך פעילויות עסקיות שונות עשוי להיווצר צורך בתרגום נוטריוני מעברית לרומנית או מרומנית לעברית.

* לימודים אקדמיים ברומניה – רמת הלימודים הגבוהה ברומניה בשילוב עלות המחיה הנוחה מושכת למדינה סטודנטים וסטודנטים, בעיקר במקצועות הרפואה. על-מנת להתקבל לאוניברסיטאות ברומניה יש כמובן צורך להציג תרגום נאמן למקור של מסמכים המעידים על הישגים לימודיים.

שירות מקצועי בזמינות גבוהה

מיכאל גבור הוא עורך דין ונוטריון בעל ניסיון רב. את משרד עורכי הדין שבראשו הוא עומד הקים עו"ד גבור כבר ב-2005, ועם השנים הפך גם לנוטריון מוסמך (רק עורך דין עם ותק של 10 שנים ומעלה רשאי להגיש בקשה לקבלת רישיון נוטריון). את השירותים השונים של נוטריון דובר רומנית הוא מספק על בסיס בקיאות בשפה זו, אחריות רבה הנדרשת כשמתרגמים מסמכים משמעותיים ומעניקים להם חותמת נוטריונית, והקפדה על כל פרט וכל מילה. בנוסף מתאפיין השירות בזמינות גבוהה, על-מנת שלא לעכב שום תהליך שעבורו אתם זקוקים לתרגום מרומנית לעברית או מעברית לרומנית.

נוטריון רומנית
השאירו פרטים:
תחומי התמחות
נוטריון גרמנית
נוטריון גרמנית

גרמניה של המאה ה-21 היא אחת המדינות הידידותיות ביותר לישראל ולישראלים. כמה עשרות אלפי ישראלים וישראליות בחרו לחיות ברחבי גרמניה, בין אם לפרק זמן קצר

קרא עוד »
נוטריון רומנית
נוטריון רומנית

במסגרת השירותים במשרדינו ניתן לקבל ולערוך אישורים נוטריונים בשפה הרומנית. לאחרונה ועם כניסתה של רומניה לשוק האירופאי המשותף גברה הדרישה למסמכים נוטריונים ברומנית לשם קבלת

קרא עוד »
נוטריון אנגלית
נוטריון אנגלית

נוטריון הינו עורך דין שעבר הסמכה ספציפית המאפשרת לו לאשר את כל סוגי המסמכים ו/או לאמת תרגומים משפה אחרת לעברית, ולהפך. נוטריון אנגלית הינו נוטריון

קרא עוד »
עו"ד פשיטת רגל
עו"ד פשיטת רגל

היעדר יכולת לשלם חובות הוא מצב מורכב לא רק עבור הנושים אלא גם עבור החייב. במרבית המקרים מדובר באנשים נורמטיביים לחלוטין שאולי שגו ואולי סבלו

קרא עוד »

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים: