Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

נוטריון גרמנית

גרמניה של המאה ה-21 היא אחת המדינות הידידותיות ביותר לישראל ולישראלים. כמה עשרות אלפי ישראלים וישראליות בחרו לחיות ברחבי גרמניה, בין אם לפרק זמן קצר ובין אם לתקופה ארוכה ואפילו לצמיתות, מספר היהודים במדינה זו נאמד בכ-120,000-150,000, ובנוסף ישנם קשרי מסחר ותרבות ענפים. בהתאם יש גם ביקוש נרחב לשירות של נוטריון גרמנית – שירות שמסופק ע"י משרד עורך דין מיכאל גבור בסטנדרטים גבוהים ובזמינות מרבית.

באילו מקרים נדרשים שירותי נוטריון גרמנית?

* קבלת אזרחות גרמנית – כמו מדינות רבות אחרות, גם גרמניה מעניקה אזרחות לישראלים שעומדים בקריטריונים מסוימים. חלק מהתהליך יש להציג מסמכים רלוונטיים של רשויות שונות בישראל בשפה הגרמנית, ולשם כך נדרש תרגום נוטריוני.

* רילוקיישן לגרמניה – גם לקראת מעבר לברלין או לכל עיר אחרת במדינה שאוחדה ב-1990 לאחר נפילת החומה, ומאז צמחה בקצב מרשים, נדרש תרגום נוטריוני של מסמכים שונים.

* לימודים בגרמניה – לכל מוסד לימודים דרישות אחרות, ובהתאם להן תצטרכו לתרגם מסמכים מעברית לגרמנית וכמובן להוכיח את אמיתותם – באמצעות נוטריון. בפרט מתבצע תרגום נוטריוני של תעודות רלוונטיות.

* פעילות עסקית – תרגום נוטריוני הן מעברית לגרמנית והן מגרמנית לעברית המאפשר לבצע פעילות עסקית גם כאן וגם שם. השירותים השונים של נוטריון בגרמנית כוללים תרגומים ואישורים, של חוזים, מסמכים משפטיים, אסמכתאות ועוד.

* ייפוי כוח – למשל כשנדרש אישור של קרוב משפחה החי בגרמניה לצורך מכירת נכס בישראל.

שירות מדויק ומותאם אישית לכל צורך

גרמניה וישראל חתומות על אמנת האג, ועל כן תהליך אימות המסמכים המתורגמים פשוט יחסית – השלב הראשון הוא תרגום נוטריוני שכולל גם אישור בדבר אמיתות המסמך ואימות של זהות החותם, ובשלב הבא מוענקת לתרגום הנוטריוני חותמת אפוסטיל (ע"י המדינה, באמצעות בתי המשפט). מסמך עם חותמת אספטיל קביל גם במדינה השנייה. עו"ד מיכאל גבור הוא נוטריון גרמנית מוסמך ומנוסה, ובהתאם רמת השירות שתקבלו. השירות מותאם במדויק לכל צורך ספציפי, כך שלא תצטרכו לשלם על רכיב לא נחוץ באמת. מאפיין נוסף של שירותי הנוטריון בגרמנית הוא כאמור זמינות גבוהה, כולל תרגום נוטריוני מידי במידת הצורך.

 

 

תרגום נוטריוני לגרמנית

במאה ה-21 גבולות גיאוגרפיים ומרחקים פיזיים הופכים לפחות ופחות משמעותיים, ובין מדינות שונות נרקמים יותר ויותר קשרים. זהו המצב גם בין ישראל לבין גרמניה – מערכת היחסים בין המדינות ובין האזרחים כוללת חילופי משלחות, פעילות עסקית ענפה, אירועי תרבות, ישראלים שלומדים בגרמניה וגם רבים שבוחרים לחיות במקומות שונים במדינה זו, לתקופות קצרות וגם ארוכות, ועוד. בהתאם יש מקרים רבים שבהם נדרש תרגום נוטריוני לגרמנית, וכשזה המצב חשוב להפקיד את המשימה בידיים מקצועיות ואמינות. משרד עו"ד מיכאל גבור מספק שירות זה על בסיס בקיאות בשפה הגרמנית, ולא פחות חשוב, מחויבות למקצועיות והתנהלות על-פי כל הנהלים הרלוונטיים.

מה כולל תרגום נוטריוני לגרמנית?

* תרגום – המרכיב הראשון של התרגום הנוטריוני לגרמנית הוא באופן טבעי התרגום עצמו. חשוב להדגיש שרמת התרגום שמבצע נוטריון מקצועי לא נופלת מרמת העבודה שיבצע אדם שהמומחיות שלו היא תרגום, וזאת מפני שלא מעט גופים דורשים מסמכים שתורגמו ע"י הנוטריון עצמו כך שהוא מחויב לסטנדרטים גבוהים.

* אישור – המרכיב השני של התרגום הנוטריוני, לגרמנית או לכל שפה אחרת כמובן, הוא האישור: אישור של נוטריון הוא הוכחה לכך שהמסמך המקורי אמיתי, כלומר אמין לחלוטין, ובנוסף מאמת עורך דין שהוא גם נוטריון את זהות האדם שחתום על המסמך.

מחויבות למקצועיות

משרד עורכי דין מיכאל גבור הוקם ע"י עו"ד גבור בשנת 2005, מתוך מחויבות מוחלטת למקצועיות חסרת פשרות בכל שירות לכל לקוח ולכל לקוחה. גם כשהפעולה הנדרשת היא תרגום נוטריוני לגרמנית, לכאורה שירות טכני ותו לא, מקפיד עו"ד גבור על הערכים המנחים אותו לאורך כל הקריירה: תשומת לב מלאה לכל פרט, מענה סבלני לכל שאלה, עמידה בלוחות הזמנים המובטחים ומתן תמורה מלאה ללקוחות – כך שהתרגומים הנוטריוניים ימלאו את ייעודם, בין אם מדובר על בקשת אזרחות גרמנית, חלק מתהליך רילוקיישן, ניסיון להתקבל לאוניברסיטה בגרמניה והאפשרויות כמובן עוד רבות ומגוונות. עוד כדאי לדעת שלא כל עורך דין מוסמך לבצע תרגומים נוטריוניים אלא רק מי שצבר ותק מספיק (10 שנים ומעלה), עבר הכשרה ספציפית וכמובן שולט בשפה אליה הוא מתרגם.

נוטריון גרמנית
השאירו פרטים:
תחומי התמחות
נוטריון גרמנית
נוטריון גרמנית

גרמניה של המאה ה-21 היא אחת המדינות הידידותיות ביותר לישראל ולישראלים. כמה עשרות אלפי ישראלים וישראליות בחרו לחיות ברחבי גרמניה, בין אם לפרק זמן קצר

קרא עוד »
נוטריון רומנית
נוטריון רומנית

במסגרת השירותים במשרדינו ניתן לקבל ולערוך אישורים נוטריונים בשפה הרומנית. לאחרונה ועם כניסתה של רומניה לשוק האירופאי המשותף גברה הדרישה למסמכים נוטריונים ברומנית לשם קבלת

קרא עוד »
נוטריון אנגלית
נוטריון אנגלית

נוטריון הינו עורך דין שעבר הסמכה ספציפית המאפשרת לו לאשר את כל סוגי המסמכים ו/או לאמת תרגומים משפה אחרת לעברית, ולהפך. נוטריון אנגלית הינו נוטריון

קרא עוד »
עו"ד פשיטת רגל
עו"ד פשיטת רגל

היעדר יכולת לשלם חובות הוא מצב מורכב לא רק עבור הנושים אלא גם עבור החייב. במרבית המקרים מדובר באנשים נורמטיביים לחלוטין שאולי שגו ואולי סבלו

קרא עוד »

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים: