לא יכולתי לבקש יחידת עילית יותר מיוחדת ממיכאל וצוות המשרד

"יש לנו די חיילים; יש לנו כל האמצעים הדרושים; יש לנו תוכנית מצוינת. זהו מבצע נורמלי לחלוטין, שהצלחתו ודאית. אם יש למישהו ספק כלשהו, שיפרוש."

פילדמרשל מונטגומרי

אני לא איש של מלחמות, אבל כשנאלצתי לצאת למערכה, לא יכולתי לבקש יחידת עילית יותר מיוחדת ממיכאל וצוות המשרד. עם סכין בין השיניים, לצד מיכאל הטקטיקן המושלם, פעלו על פי תוכנית סדורה לטווח ארוך שבסופה, הנחיתו מהלומה אחר מהלומה על האויב וניצחו את הקרב בזכות האמת שלהם. מבצע נקי לכל הדעות.

מיכאל וצוות המשרד, תודה ענקית, הייתם אלופים.

ניפגש בשמחות,

ע.ק.

השאירו פרטים:

תחומי התמחות
קרדיט: freepik
דיני חדלות פירעון

משרדנו מתמחה בדיני חדלות הפירעון החל משנת 2005, תחילה בייצוג חייבים בהליכי פשיטת רגל והסדרי נושים, והחל משנת 2017 מנהל עו"ד גבור את מחלקת ניהול

קרא עוד »
קרדיט: freepik
דיני משפחה וירושה

משרדנו מטפל בכל תחומי הדין האישי והירושה, לרבות תיקי אפוטרופסות ונוער, בכלל הערכאות החל משנת 2005. באמתחתנו הצלחות רבות שכוללות בין השאר תקדימי בבית המשפט

קרא עוד »
קרדיט: freepik
ייפוי כוח מתמשך, אפוטרופסות

משרדנו מתמחה בעריכת ייפוי כוח מתמשכים המופקדים אצל האפוטרופוס הכללי. כל זאת לצורך קבלת שליטה על עתיד הלקוח וקבלת החלטות לגביו לרבות ניתוח חלופות האפוטרופסות.

קרא עוד »
קרדיט: freepik
אזרחי מסחרי

משרדנו מלווה, תוך מתן שירות אישי, חברות ופרטיים לאורך כל הדרך בכלל הנושאים בתחום לרבות הקמת חברות, פירוקים, עריכת חוזים והסכמים לרבות הסכמי מייסדים.

קרא עוד »

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים: