חזון המשרד

חזון משרדנו חובק מתן שירות אמין, מקצועי ואישי ללקוח תוך בניית אסטרטגיה משפטית התפורה לכל מקרה משפטי נדרש. כל אלו הינם מרכיבים אשר בלתם אין כאשר נדרשים אנו לתוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.

מלאכת עריכת הדין עבור משרדינו מגיעה בראש ובראשונה ממקום של שליחות. משרדינו רואה בייעוד שלנו ובלחימה עבור הלקוח שלנו שליחות לצורך הוצאת הצדק לאור עבור כל לקוח באשר הוא. עו"ד גבור בעל וותק של מעל עשרים שנים, התמחה במשרדים מובילים בארץ ומתמחה בדיני משפחה ודיני חדלות פירעון אשר לא אחת משיקים זל"ז. כמו כן משרדינו נותן שירות משפטי בתחום המקרקעין, חוזים, ביטוח לאומי ודיני עבודה, אזרחי מסחרי ושירותי נוטריון בשלוש שפות, אנגלית, גרמנית ורומנית מלבד עברית.

משרדינו לוחם עבור המטרה הסופית של הלקוח תוך, סיעור מוחות, מצוינות, יושרה מקצועית, חשיבה יצירתית, התלהבות ודבקות במטרה תוך הקפדה על כל פרט נדרש והכל עבור הלקוח שלנו אשר נמצא בעיתות לא פשוטים ומובנים מטבע הדברים. במשרדנו, אנו משתדלים להעניק לכם הלקוחות סביבת עבודה מפתחת ותומכת מכל אחד ואחת מאתנו – צוות המשרד. אנו עובדים יחד עם הלקוח להבין המטרות והיעדים תוך צפיית קושיות משפטיות ומכשולים עתידיים אשר עלינו להתגבר עליהם.

bf17a9_0b3b2eae341048b09643f10e0c6d2911~mv2
reliability
שירות אמין ומקצועי
heart (1)
ליווי אישי ויחס חם
support (2)
מענה ותמיכה בכל נושא
24-hours-support (1)
זמינות 24/7
ליצירת קשר
השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
הצוות שלנו

עו"ד מיכאל גבור

שותף מייסד

עו"ד יסמין בן ריטן

עו"ד יסמין בן ריטן

עו"ד טיראן עטייה

עו"ד טיראן עטייה

עו"ד עדי אברהמוב גבור שותפה

עו"ד עדי אברהמוב גבור

שותפה

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים: